Nie możesz znaleźć prezentu na komunię Zastanów się nad książką

Brak pomysłu na to, jaki prezent na komunię wybrać? A może przerażają nas wysokie ceny upominków? Niezależnie od tego, co nami powoduje, pierwszym miejscem, które warto odwiedzić, aby znaleźć wyjątkowe pamiątki komunijne, jest księgarnia. Pisma Święte, albumy oraz inne tradycyjne produkty to nie jedyne, co możemy wręczyć komunijnemu dziecku. Aby odkryć inspirujące pomysły na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej, wystarczy rzucić okiem na poniższy artykuł. 

Komunia + prezent = pieniądze? Nie zawsze! Najlepsze niedrogie prezenty na komunię do 100 złotych

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, dla jego rodziców, ale także dla gości zaproszonych do wzięcia udziału w uroczystości. Z komunią wiąże się zwyczaj wręczania upominków. Te, wbrew błędnie panującej opinii, wcale nie muszą być wyszukane i drogie. Czy prezent na komunię może być zarówno przyjemny, pożyteczny jak i stanowić pamiątkę tego jedynego w swoim rodzaju dnia? Jak najbardziej! Najlepszym tego przykładem są książki, które od lat królują pod względem popularności. 

Modne prezenty na komunię, czyli jakie? 

Modne pamiątka na komunię, mogą być także mądre. Wyjątkowe wydania Pisma Świętego w ilustrowanej edycji? A może katechizm w postaci komiksu? Wszystko po to, aby ułatwić dziecku zrozumienie Dziejów Apostolskich, a przy okazji zaoferować ponadczasową pamiątkę, która nawet po latach będzie przypominać o tej wyjątkowej uroczystości. Wybierając prezent na komunię 2022, warto wziąć pod uwagę także inne produkty dostępne w ofercie księgarni internetowej. 

 

Prezent na komunię np. słodycze 2022 – co kupić i dlaczego książki?

Oprócz książkowych upominków stricte związanych z Pierwszą Komunią Świętą możemy podarować dziecku do niej podchodzącemu także powieści dla dzieci, jak chociażby “Muminki”, książeczki z serii “Mikołajek” czy popularnonaukowe książki dla dzieci, takie jak ” Planetarium. Muzeum Kosmosu”. Inspiracji warto poszukać we własnym zakresie, kierując się zainteresowaniami dziecka, któremu chcemy wręczyć upominek. 

Jakie prezenty na pierwszą komunię możemy znaleźć w księgarni?

Odwiedzając księgarnię, również tę online, możemy wybrać prezent na komunię dla dziewczynki i chłopca, taki jak czytnik ebooków lub, jeśli dziecko taki już posiada, nabyć voucher o określonej wartości, który następnie dziecko albo jego rodzice wymieni na samodzielnie wybrane książki, ebooki czy audiobooki. Pomysłów na pamiątki komunijne jest wiele, a wszystkie najlepsze zrealizujemy wygodnie w księgarniach internetowych.